Symphony of The Seas (Denizlerin Senfonisi)

0

MS Harmony of the Seas (Denizlerin Armonisi) 2016’da Royal Caribbean International firmasına teslim edilen Oasis sınıfı bir yolcu gemisi. Geminin tasarımından, sunduğu eğlence imkanlarına kadar her şey lüks. Gemide sinema, sörf simülatörleri ve 23 adet yüzme havuzu mevcut. Yakın zamana kadar Harmony of the Seas rakipsizdi. Ta ki Kasım 2018’de 362 metre uzunluğu ve 72,5 yüksekliği ile Symphony of The Seas (Denizlerin Senfonisi) suya indirilene kadar.

Symphony of The Seas’in inşaatı 1,35 milyar dolara mal oldu.

Bu yeni gemi neredeyse Empire State gökdeleniyle aynı uzunlukta ve içinde su parkı, buz pisti ve iki de kaya tırmanış duvarı bulunuyor. Çocukların yatak odalarından yaşam alanına gitmek için kullanabileceği bir kaydırağı ve robot koluyla içki servisi yapan bir barı bile var.

Bu dev geminin inşası üç yıl sürdü. Symphony 2.759 kamarada 5.518 yolcusu ve 2.200 kişilik mürettebatıyla Karayipler’de muhteşem bir serüven sunuyor.

Kaynak: How It Works

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

G-B0ZQSMMP2T